Illuminati (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas
