Illuminati (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Search...
nl: Zoek...

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
