Illuminati (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
