Illuminati (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Search...
ru: Поиск...

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Branding
ru: Наименование
