Illuminati (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
