Illuminati (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: Highlighted
sv: Framhävd
