Illuminati (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Search...
tr: Ara...

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
