Illuminati (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Search...
uk: Пошук...

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Branding
uk: Брендування
