iLost (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Size
de: Größe

en: Search
de: Suche

en: Url
de: URL

en: Note
de: Hinweis

en: Other
de: Weitere

en: Organization
de: Organisation

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Custom Settings
de: Benutzerdefinierte Einstellungen
