iLost (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Url
eu: URLa

en: Note
eu: Oharra

en: Other
eu: Bestea

en: Organization
eu: Erakundea
