iLost (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Url
nl: URL

en: Note
nl: Notitie

en: Other
nl: Andere

en: Organization
nl: Organisatie

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Custom Settings
nl: Aangepaste instellingen
