iLost (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Note
sk: Poznámka

en: Other
sk: Ostatné

en: Organization
sk: Firma

en: API Settings
sk: Nastavenia API
