iLost (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Url
da: URL

en: Note
da: Bemærk

en: Other
da: Anden

en: Organization
da: Organisation
