iLost (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Size
es: Tamaño

en: Search
es: Buscar

en: Url
es: URL

en: Note
es: Nota

en: Other
es: Otro(s)

en: Organization
es: Organización
