iLost (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Url
hu: Webcím

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Other
hu: Egyéb

en: Organization
hu: Szervezet

en: Custom Settings
hu: Egyedi beállítások
