iLost (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ
