iLost (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Search
pt: Buscar

en: Url
pt: URL

en: Note
pt: Nota

en: Other
pt: Outros

en: Organization
pt: Organização

en: Custom Settings
pt: Configurações Personalizadas
