ILS Authentication (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Base URL
ca: URL base

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya
