ILS Authentication (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας
