ILS Authentication (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Reset your password
fa: بازنشانی گذرواژه
