ILS Authentication (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Reset your password
fi: Palauta salasanasi
