ILS Authentication (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Base URL
fr: URL de base

en: Default roles
fr: Rôles par défaut

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Reset your password
fr: Réinitialiser votre mot de passe

en: Network Settings
fr: Réglages réseau
