ILS Authentication (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása
