ILS Authentication (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Base URL
id: URL dasar

en: Not enabled
id: Tidak aktif

en: Reset your password
id: Reset password anda
