ILS Authentication (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Default roles
nl: Standaard rollen

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen
