ILS Authentication (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Default roles
pl: Domyślne role

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło
