ILS Authentication (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Reset your password
ru: Восстановить пароль
