ILS Authentication (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla
