ILS Authentication (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Reset your password
sv: Återställ ditt lösenord
