ILS Authentication (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
