ILS Authentication (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla
