ILS Authentication (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
