ILS Authentication (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Driver
uk: Драйвер

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Network Settings
uk: Налаштування мережі
