ILS Authentication (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Driver
vi: Trình điều khiển

en: Not enabled
vi: Không bật
