ILS Authentication (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla
