ILS Authentication (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Default roles
da: Standardroller

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Reset your password
da: Nulstil din adgangskode
