ILS Authentication (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Driver
de: Treiber

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Default roles
de: Standardrollen

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Authentication method
de: Anmeldeverfahren

en: Login Form
de: Anmeldeformular

en: Reset your password
de: Passwort zurücksetzen
