ILS Authentication (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Base URL
es: URL Base

en: Not enabled
es: No activado

en: Reset your password
es: Reinicializar su contraseña
