ILS Authentication (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool
