ILS Authentication (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
