ILS Authentication (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Not enabled
gl: Desactivado
