ILS Authentication (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Default roles
he: תפקידי ברירת מחדל

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה
