ILS Authentication (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը
