ILS Authentication (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Base URL
it: URL base

en: Default roles
it: Ruoli predefiniti

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: Reset your password
it: Reimposta la tua password
