ILS Authentication (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Not enabled
ja: 無効

en: Reset your password
ja: パスワードを再設定
