ILS Authentication (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį
