ILS Authentication (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli
