ILS Authentication (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Reset your password
ro: Resetați-vă parola
