ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: settings
ar: إعدادات

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Method
ar: الطريقة

en: Other
ar: آخر

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: pixels
ar: بكسلات

en: permissions
ar: تصاريح
