ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Method
ast: Métodu

en: Other
ast: Otru

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
